Gamintojas / Platint.
Kuras
Sertifikatas
Kaina nuo
Kaina iki
Šalis
Regionas

Granuliniai degikliai

GRANULINIAI DEGIKLIAI KOSTRZEWAGranuliniai degikliai 
Platinum Bio 1 - iki 40kW


Kostrzewa - Palnik Platinum Bio 1 - Moce 16 kW, 24 kW, 32 kW, 40kW

Degiklis, kuris beveik nereikalauja priežiūros!
 Belieka tik paspausti start ir degiklis automatiškai pradės darbą. 

Šios serijos granuliniai degikliai komplektuojami su automatinio uždegimo mechanizmu, bei ugnies atpažinimo funkcija (degiklis jungia uždegimą tik tada, kada tai iš tikrųjų reikalinga, o ne bet kada, kai tą daro kiti pigūs degikliai rinkoje). Taip pat, granuliniuose degikliuose PlatinumBio yra integruotas papildomas šnekas, kuris pastumia kurą iš pirminės pakuros dalies į degimo lėkštę, ir tuo pačiu automatiškai išstumia šlakus arba pelenus, susidariusius degimo procese, tokiu būdu leisdamas vartotojui patogiai deginti žemesnės kokybės granules visiškai automatiškai.

Automatikos modulis, komplektuojamas su šios serijos granuliniais degikliais valdo degiklio darbą, boilerio darbą, bei turi galimybę valdyti šildomos patalpos temperatūrą (savaitinis programavimas). Taip pat yra galimybė valdyti degiklio darbą GSM telefonu arba tiesiogiai iš interneto.

Gaminant šiuos granulinius degiklius, naudojamas aukščiausios klasės komponentai (pvz. ventiliatoriai Vokietijos firmos EBM).


Daugiau informacijos apie tai kaip galite automatizuoti savo malkinį katilą ir patogiai šildyti būstą, o taip pat kaip galite pakeisti savo dyzelinį katilą ir atpiginti šildymo išlaidas dvigubai, pamatysite peržvelgus mūsų animaciją.


Šios serijos granuliniai degikliai plačiau aprašyti www.kostrzewa.ltGranulių degikliai KOSTRZEWA
Platinum Bio 2 - iki 300kW


Kostrzewa - Palnik Platinum Bio 2 - Moce 50 kW, 100 kW, 150 kW, 200 kW, 300kW

Šie granulių degikliai pritaikyti dirbti sudėtingiausiose sąlygose. Sukurtas ir pagamintas iš aukščiausios kokybės komponentų skirtų pramonei. 


Standartiškai integruota antros kartos Fuzzy Logic II galingumo reguliavimo metodas, o taip pat plačiajuosčiu 6 - laidų Lambda Zondu.

Cilindrinė pakura pagamintą iš ypač specialaus plieno, naudojant lazerinės pjovimo technologijas, bei komplektuojama su nuimamu antgaliu, skirstančiu oro srautus rotaciniu būdu tuo pat metu gerinant sudegimo procesą. Nuimamas degiklio antgalis, nukreipia degimo procesui paduodamo oro srauto dalį statmenai pagrindiniai krypčiai ROTACINIU būdu, kas užtikrina papildomas oro turbulencijas, ko pasekoje dar kokybiškesnį kuro sudegimą.


Daugiau informacijos apie tai kaip galite automatizuoti savo pramoninį katilą ir patogiai šildyti patalpas, o taip pat kaip galite pakeisti savo dyzelinu kūrenamą katilą ir atpiginti šildymo išlaidas dvigubai, pamatysite peržvelgus mūsų animaciją.


Šios serijos granulių degikliai plačiau aprašyti www.kostrzewa.ltGranuliniai degikliai KOSTRZEWA
Platinum Bio 2 LITE - iki 300kW


Kostrzewa - Palnik Platinum Bio 2 - Moce 50 kW, 100 kW, 150 kW, 200 kW, 300 kW,


Šie granuliniai degikliai pritaikyti dirbti sudėtingiausiose sąlygose. Tai PlatinumBio degiklio versija be lambda zondo, užtikrinanti patrauklesnį kainos/kokybės santykį. 


Antrinis šnekas, sumontuotas degiklio viduje, pastumia kurą į degimo židinį. Tuo pat metu iš degimo kameros yra išstumiamas šlakas ir susidarę pelenai. Tai leidžia deginti žemos kokybės granules.


Nuimamas degiklio antgalis, nukreipia degimo procesui paduodamo oro srauto dalį statmenai pagrindiniai krypčiai ROTACINIU būdu, kas užtikrina papildomas oro turbulencijas, ko pasekoje dar kokybiškesnį kuro sudegimą.


Automatikos modulis, komplektuojamas su šiais granuliniais degikliais, valdo katilo darbą, boilerio darbą, šildomos patalpos temperatūrą (pilnas orų valdymas).


Pažiūrėkite animaciją Granuliniai degikliai PlatinumBio

 

Šios serijos granuliniai degikliai plačiau aprašyti www.kostrzewa.lt


Granuliniai degikliai KOSTRZEWA
Agromatic iki 35kW

Kostrzewa - Palnik Agromatic iki 35kW

NAUJIENA 2016! A1, A2, B klasės granules bei agrogranules deginantis degiklis. Idealiai tinka anglies katilų modernizavimui! Siekiant užtikrinti aukščiausią naudojimo patogumą, valdymas buvo dar labiau supaprastintas. 

Pagrindinis degiklio privalumas yra jo paprastas aptarnavimas, tereikia užpildyti pagrindinį kuro rezervuarą ir paspausti mygtuką “START”.

Inovatyvus degiklis Agromatic, skirtas deginti A1, A2, B klasės granules bei agrogranules (sėklas, saulėgrąžas, šieną, riešutų kevalus, avižas). Įrenginys leidžia efektyviai deginti aukščiau nurodytą kurą buitinėse katiluose, pasižyminčiuose maža šildymo galia. Iki šiol agrogranulės buvo naudojamos įrenginių, turinčių didelę šildymo galią, kūrenimui, pvz. gyvenamųjų namų kvartalų katilnėse.

Skirtas automatinių anglies katilų turėtojams, planuojantiems modernizuoti savo įrangą. Anglimi kūrenami retortiniai katilai nereikalauja jokių papildomų pakeitimų, tiesiog pakeiskite anglies retortinį degiklį Agromatic’u.

Šios serijos granuliniai degikliai plačiau aprašyti www.kostrzewa.lt


Granuliniai degikliai KOSTRZEWA
Platinum Bio SPIN

Kostrzewa - Palnik Agromatic iki 35kW

NAUJIENA 2016! Platinum Bio SPIN tai nauja įrenginių, deginančių A1, A2, B klasės granules, linija.

Pagamintas taip, kad galėtų dirbti sudėtingiausiose sąlygose. Suprojektuotas ir pagamintas iš pramonėje naudojamų komponentų, pradedant nuo mechaninių iki automatikos įrenginių, taip, kad galėtų nepertraukiamai dirbti 24 valandas per parą.

Idealiai tinka katilinės modernizavimui, pritaikant ją  prie kūrenamojo mazuto naudojimo.

Visada viena klase aukščiau. Išskirtinis nepriklausomumas – nuo šiol patys spręsite – kur ir už kiek pirksite kurą.

Platinum Bio SPIN degikliai pasiekia didžiulį galingumą, tuo pačiu užtikrindami didelį degimo proceso ekonomiškumą ir mažą išmetamųjų dujų emisijos lygį. Pasirinkę šį degiklį, galėsite sutaupyti iki 50% išlaidų kūrenamajam mazutui įsigyti.
Siūlome Jums pasirinkti iš šių Platinum Bio SPIN degiklių serijos modelių:

PBS 55 nuo 16,5 iki 55 kW galios

PBS 110 nuo 33 iki 110 kW galios

PBS 165 nuo 50 iki 165 kW galios

PBS 230 nuo 69 iki 230 kW galios

PBS 330 nuo 99 iki 330 kW galios

Šios serijos granuliniai degikliai plačiau aprašyti www.kostrzewa.lt


EkodotacijosSumažink kainaKauno KurasGranuliniai katilaiGranuliniai degikliai
Granuliukainos.lt - Mes skatiname ekologiškus sprendimus šildymo srityje.
Koks marketingas gali būti be reklamos, todėl Reklama internete, tai Google Reklama, Reklama Google Adwords, SEO paslaugos Svetainių kūrimas yra svarbūs. Anglijoje paslaugas teikia Advertising on Google AdWords Logo Design | Logos Logotipai | Norėdami nugažiuoti Bostone sėkmingai iki norimo taško rinkitės limuzinų paslaugas: Boston coach Prime Limo services | Limo services Boston | Limousine service Massachusetts | Logan airport limo service | Limo services | Logan car services | Logan Airport car service | Pageidaujantys persikraustyti Toronto mieste rekomenduojame pasinaudoti moving company Hercules perkraustymo paslaugomis. Na, o pačius geriausius ir patikimiausius granulinius katilus gamina Lenkijos gamintoja Kostrzewa, kuri užsiima daugiausia šių produktų gamyba: Granuliniai katilai | Granuliniai katilai | Granuliniai degikliai | Granulinis katilas TwinBio | PlatiniumBio 2 degiklis | Granulių degikliai | Granulinis degiklis PlatinumBio 2 Lite |